Επαναξιολόγηση προσφορών 5-μερης 2019

Π Ρ Α Κ Τ Ι Κ Ο

ΑΡΙΘΜΟΣ _________6____                            ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ _____14/11/2019_____________

Θέμα : «Επαναξιολόγηση   προσφορών για την πραγματοποίηση της εκδρομής_στη Θεσσαλονίκη__________.»

Σήμερα 14 Νοεμβρίου 2019, ημέρα Πέμπτη??.. συνήλθε σε σώμα και συνεδρίασε στο Γραφείο του Διευθυντή του ΓΕΛ Ορχομενού η Επιτροπή Αξιολόγησης των προσφορών που ορίστηκε με τη υπ? αριθ. _____2η πράξη____ του Δ/ντή του σχολείου?? για την ανάθεση   της Διεξαγωγής Οργανωμένης Εκπαιδευτικής Εκδρομής ___5 διάρκειας 5 ημερών απο 2-12-19 εως 6-12-19 με παρόντες τους

1. 1. __Χελιώτη Ιωάννη_____,Δ/ντή του ____ΓΕΛ____ Πρόεδρο
  2. 2. __Ματζώρου Αναστασία______________,μέλος, εκπρόσωπο του συλλόγου γονέων
  3. 3. __Σίντο Γεώργιο_____,μέλος, εκπρόσωπο του συλλόγου διδασκόντων
  4. 4. __Χαρογιάννη Αννα_______,μέλος, εκπρόσωπο του συλλόγου διδασκόντων
  5. 5. _ Καραδήμο Γεώργιο-Κων/νο________,μέλος, εκπρόσωπο των μαθητών

Η Επιτροπή προχώρησε στην διαδικασία αξιολόγησης ως εξής:

• κρίνοντας καθ? όλα νόμιμη τη διαδικασία προκήρυξης της εκδρομής και σύμφωνη με την Υ.Α. 129287/Γ2/10-11-2011 που αφορά τις εκδρομές ?μετακινήσεις των μαθητών .
    1. αφού παρέλαβε __4__ (αριθμός) κλειστές προσφορές από τα πρακτορεία

A.KOTSIS TRAVEL

Β.LOKRIS TRAVEL ((LOKRIS TOURS)

Γ.grecos travel

Δ. Τσοτρας

• Αποσφράγισε τους φακέλους προσφοράς που κατατέθηκαν από τα παραπάνω ___4__ (αριθμός) Τουριστικά - Ταξιδιωτικά Γραφεία και μονόγραψε κάθε σελίδα των Προσφορών.
  • Εξέτασε το περιεχόμενο των τεχνικών προσφορών για να διαπιστώσει την συμφωνία τους με τις απαιτήσεις της προκήρυξης , όπως αυτές είχαν αναρτηθεί στη ιστοσελίδα της ΔΔΕ Βοιωτίας.

α π ο φ α σ ί ζ ε ι  ομόφωνα     ή με     πλειοψηφία (_5_ψήφοι   υπέρ   μειοψήφησε ο ________)

ότι η προσφορά του πρακτορείου__LOKRIS TRAVEL (LOKRIS TOURS)___ είναι η πλέον σύμφωνη με τους όρους της προκήρυξης , είναι η πλέον συμφέρουσα και επίσης παρέχει τη μεγαλύτερη ασφάλεια και τις περισσότερες εγγυήσεις για την σωστή και ομαλή πραγματοποίηση της εκδρομής για τους παρακάτω λόγους:

Η Επιτροπή εισηγείται την ανάθεση της Διεξαγωγής Οργανωμένης Εκπαιδευτικής Εκδρομής _5_μερης διάρκειας» στο Τουριστικό ? Ταξιδιωτικό Γραφείο {LOKRIS TRAVEL}______με τίμημα που ανέρχεται στο ποσό των {διακοσίων τριάντα} ευρώ ({230,00} ?), με ημιδιατροφή (4 πρωινά & 4 Δείπνα) συμπεριλαμβανομένου του ΦΠΑ, (συμπεριλαμβάνεται ο νεος φόρος διανυκτερευσης) και εξουσιοδοτεί

τον Δ/ντή του Σχολείου να υπογράψει τη σχετική σύμβαση με τον εκπρόσωπο του πρακτορείου _________κο Ξηρογιάννη Βασίλειο____________________ σύμφωνα με τους όρους της   προκήρυξης   και την προσφορά του πρακτορείου.

Επισυνάπτονται οι πρωτότυπες προσφορές των υποψηφίων.

Το παρόν συντάχθηκε σε τέσσερα (4) αντίγραφα.

Για το σκοπό αυτό συντάχθηκε η Πράξη αυτή και αφού διαβάστηκε, υπογράφεται όπως ακολουθεί :

Η Επιτροπή

Ο Χελιώτης Ιωάννης, Πρόεδρος              (υπογραφή)

Η Ματζώρου Αναστασία, μέλος                         (υπογραφή)

Ο Σίντος Γεώργιος μέλος                        (υπογραφή)

Η Χαρογιάννη Αννα μέλος                               (υπογραφή)

Ο Καραδήμος Γεώργιος-Κων/νος, μέλος                          (υπογραφή)