Ερωτηματολόγιο μαθητών για τη σχολική βία.

slider_1000x3508

Οι μαθητές καλούνται να συμπληρώσουν μέχρι το τέλος του Σεπτεμβρίου, 2015 το ερωτηματολόγιο που είναι διαθέσιμο για το σχολείο μας στα πλαίσια της ανάπτυξης και λειτουργίας του Δικτύου Πρόληψης και Αντιμετώπισης Φαινομένων της Σχολικής Βίας και Εκφοβισμού (ΣΒΕ).

Οδηγίες για τους μαθητές:
1. Οι μαθητές θα πρέπει να μεταβούν στο σύνδεσμο που αναγράφεται στο κουπόνι του κλειδαρίθμου τους.
2. Εισάγουν τον κλειδάριθμό (κουπόνι) τους για να προχωρήσουν στη συμπλήρωση του ερωτηματολογίου.
3. Κάθε κλειδάριθμός μπορεί να χρησιμοποιηθεί μια και μόνο φορά. Μετά την χρήση του σε ερωτηματολόγιο δεν είναι πια έγκυρος.
4. Η υποβολή του ερωτηματολογίου γίνεται ανώνυμα και δεν καταχωρούνται προσωπικές πληροφορίες των μαθητών.
5. Η υποβολή του ερωτηματολογίου είναι οριστική και δεν υπάρχουν δυνατότητες αλλαγών.